قول جدید وزیر کار به کارگران

وام دویست میلیون تومانی پس از ثبت نام
وام 200 میلیونی در بدو ورود و سود روزشمار 22 درصد
نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: در حال بررسی جزئیات طرح ساخت مسکن کارگری هستیم و در جلسه هفته آینده با نمایندگان دولت مذاکرات را ادامه خواهیم داد.
تشکیل قرارگاه ساخت مسکن کارگران

کیان آنلاین اقتصادآنلاین ( احمدرضا مسعودی ) نوشت: محمدرضا تاجیک در گفتگو ‌با خبرنگار اقتصاد آنلاین با بیان‌ اینکه  بالا رفتن هزینه تامین مسکن ‌ضربه بزرگی به معیشت کارگران زده است، تصریح کرد:  متاسفانه بدلیل افزایش سرسام‌آور هزینه اجاره‌بها، بسیاری از کارگران در تهیه سرپناه برای خانواده خود ناتوان شده‌اند؛ بنابراین اگر موضوع ساخت مسکن‌کارگری به درستی اجرا شود، بخش بزرگی از هزینه‌ها پوشش داده خواهد شد.

نماینده کارگران در شورای عالی کار افزود: در جلسه دو هفته پیش نمایندگانی از وزارت راه و سایر نهادهای مسئول مسائل خود را مطرح ‌کردند و امیدواریم‌ به جمع‌بندی مناسبی برسیم.


بیشتر بخوانید:

مبلغ عیدی کارگران مشخص شد


وی افزود: قرارگاه ساخت مسکن کارگران میتواند به شتاب گرفتن خواسته‌های برحق جامعه کارگری کمک کند و ما آخرین پیشنهادات خود را در هفته آینده ارائه خواهیم کرد.

تاجیک‌ گفت: وزیر کار هم به تازگی برای ساخت مسکن کارگری قول داد و این امید وجود دارد واقعا این طرح به سرانجامی برسد؛ البته در کنار آن همچنان پیگیر مطالبات مزدی کارگران هم خواهیم بود؛ چرا که در آن بخش هم‌ اعداد و ارقام فعلی پاسخگوی نیازها نیست.

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

یک پاسخ

  1. سلام علیکم من هروقت خوبی کردم من را کباب کردن.بابا .پدرم مرده ومادرم کسی رانداره ومادرم پیر است. اگر مسلمان هستید.نمیتوانم مادرم را تنهابگذارم .وسربازی به خاطر مادرم نمیروم .اگر از آسمان به جای باران سنگ هم بیایید.من به خاطر مادرم که پیراست.سربازی نمیروم.ومادرم معلول است.به علت سکته مغزی.یک عمر به مادرم خدمت میکنم. حالا به من تسهیلات نمی‌دهید.وبانک مرکزی تسهیلات به من نمی‌دهد که من غایب هستم از سربازی به جهنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزاری کاریزما
کارگزاری بورس کاریزما - فقط چند ثانیه تا معامله
محل تبلیغات شما