سماکچی: پلمب کارخانه آسفالت و عدم مجوز برداشت مصالح علل کمبود آسفالت شهری

کارگزاری کاریزما
اعتبار یک میلیارد تومانی در بدو ورود و سود روزشمار 22 درصد
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به وضعیت نامناسب آسفالت معابر شهری اظهار داشت: پلمب کارخانه آسفالت شهرداری رشت در دو ماه آخر سال گذشته و عدم اهدای مجوز برداشت مصالح مورد نیاز به شهرداری رشت علل اصلی وضع موجود می باشد.
وضعیت نامناسب آسفالت معابر شهری

به گزارش کیان آنلاین ، رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به وضعیت نامناسب آسفالت معابر شهری اظهار داشت: پلمب کارخانه آسفالت شهرداری رشت در دو ماه آخر سال گذشته و عدم اهدای مجوز برداشت مصالح مورد نیاز به شهرداری رشت علل اصلی وضع موجود می باشد.

دکتر سماکچی افزود: با توجه به اهمیت ترمیم و آسفالت معابر، مجموعه شورای اسلامی شهر رشت دستور نهضت آسفالت در سطح شهر با توجه ویژه به محلات کم برخوردار به شهردار رشت ابلاغ گردید و دکتر شوقی نیز با اولویت این ابلاغ از ابتدای سال گذشته تا اذر ماه بواسطه تولید آسفالت به صورت متوسط روزی ۵۰۰ تن از طریق مناطق در سطح شهر و معابر اقدام به تسطیح روکش و انجام عملیات آسفالت کرده که این امر در جای خود ثبت رکورد محسوب شده و باعث رضایتمندی شهروندان گردید.

متاسفانه پس از پلمب کارخانه آسفالت این روند رو به جلو در این حوزه با چالش روبرو گردید تا جایی که مدیریت شهری مجبور به تامین مصالح مورد نیاز از استان‌های مجاور البته با ظرفیتی محدود شد.

وی ادامه داد: با رایزنی گسترده با مقام های استانی خوشبختانه مشکل موجود در حال رفع می باشد و به محض اخذ مجوز برنامه آسفالت با هدف ایجاد رضایتمندی شهروندان در حوزه معابر شهری با جدیت و اولویت دنبال خواهد شد

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزاری کاریزما
کارگزاری بورس کاریزما - فقط چند ثانیه تا معامله
محل تبلیغات شما