کسری بودجه ۱۲۰ میلیاردی پرسپولیس!

کارگزاری کاریزما
اعتبار یک میلیارد تومانی در بدو ورود و سود روزشمار 22 درصد
باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات اعضای تیمش تا پایان فصل، حداقل ۱۲۰ میلیارد تومان کسری بودجه دارد.
انصراف خرید پرسپولیس

کیان آنلاین – ایسنا در گزارشی نوشت: باشگاه پرسپولیس در حال حاضر چیزی حدود ۴۰ درصد از مطالبات بازیکنان و مربیان خود را پرداخت کرده و اگر بخواهد این عدد را تا پایان فصل به ۱۰۰ درصد برساند نیاز به حدود ۲۲۰ میلیارد تومان دارد، این درحالی است که همه این رقم از اسپانسرهای طرف قرارداد این باشگاه تامین نخواهد شد.

بر اساس اطلاعاتی که از منابعی در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار گرفته است، دو اسپانسر اصلی پرسپولیس که نام آنها روی پیراهن این باشگاه نقش بسته، تا به امروز ۵۰ درصد از تعهدات خود را عملی کرده‌اند و اگر تا پایان فصل نیز ۵۰ درصد باقیمانده را پرداخت کنند، تنها حدود ۱۰۰ میلیارد تومان در اختیار پرسپولیس قرار خواهد گرفت. این درحالی است که پرسپولیس حداقل ۲۲۰ میلیارد تومان نیاز دارد تا فقط مطالبات بازیکنان و مربیان خود را بپردازد.

در روزهایی که زمزمه‌های تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد و هر روز نام جدیدی برای مدیرعاملی این باشگاه مطرح می‌شود، شاید بهتر باشد گزینه‌های مدیرعاملی این باشگاه با شناخت کامل از مسائل مالی این باشگاه برنامه‌های خود را ارائه کنند تا در آینده از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنند.

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزاری کاریزما
کارگزاری بورس کاریزما - فقط چند ثانیه تا معامله
محل تبلیغات شما