گیلان مقام سوم مسابقات بوکس شطرنج کشور را کسب کرد

بنر خرید طلا
خرید طلا و سکه بدون کارمزد و مالیات / فقط ثبت نام کن تا با شما تماس بگیریم
نمایندگان گیلان در مسابقات قهرمانی بوکس شطرنج کشور که در استان فارس برگزار شد مقام سوم را از آن خود کردند.
گیلان مقام سوم مسابقات بوکس

کیان آنلاین _نمایندگان گیلان در مسابقات قهرمانی بوکس شطرنج کشور که در استان فارس برگزار شد مقام سوم را از آن خود کردند.

به مناسبت بزرگداشت کنگره امیران، سرداران و پانزده هزار شهید استان فارس یک دوره رقابت های بوکس شطرنج با حضور ۱۲۸ شرکت کننده از استان های فارس، گیلان، گلستان، کیش، کردستان، اصفهان، همدان و آذربایجان غربی به مدت ۲ روز در شهر شیراز برگزار شد.

بنا بر این گزارش، تیم گیلان با ۱۷ ورزشکار در اوزان جوانان و بزرگسالان در این رقابت‌ها حضور یافت و توانست بعد از استان های فارس و کردستان با ۵ مدال طلا، ۶ مدال نقره و یک مدال برنز، مقام سوم را به خود اختصاص دهد.


بیشتر بخوانید: کولیبالی به الهلال پیوست


از تیم گیلان “اشکان هادیانی”، “مهدی غلامی”، “معین تنها نژاد”، “عرشیا حسین زاده” و “مرتضی کشاورز” به مدال طلا دست یافتند و “ابوالفضل باغبان”، “آرین هادیانی”، “معین محمدی”، “رضا رمضانی”، “رضا خلیل نژاد” و “امیرحسین جعفری” مدال نقره را از آن خود کردند و همچنین “ابوالفضل تیغ نورد” نیز مدال برنز این رقابت ها را به خود اختصاص داد.

همچنین “رشید جوانمرد”، “مرتضی انصاری” مربیان و “سعید سالارنیا” بعنوان سرپرست و نماینده استان، تیم بوکس شطرنج گیلان را همراهی کردند.

گفتنی است، در پایان رقابت ها با حضور “فریدون پویا” رئیس و بنیانگذار رشته بوکس شطرنج ایران و آسیا، مدال و تندیس رقابت ها به قهرمانان و ورزشکاران اهدا گردید.

شایان ذکر است بوکس شطرنج از رشته های ورزش رزمی بود34077ه؛ از ۱۱ راند که ۵ راند ۳ دقیقه ای بوکس و ۶ راند ۲ دقیقه‌ای شطرنج تشکیل شده است.

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرمایه گذاری با سود 40% تضمین شده
محل تبلیغات شما