جزییات عرضه خودروهای وارداتی اعلام شد

وام دویست میلیون تومانی پس از ثبت نام
وام 200 میلیونی در بدو ورود و سود روزشمار 22 درصد
مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی گفت: با توجه به ظرفیت مازاد خودرو‌های وارداتی، به زودی عرضه این خودرو‌ها به متقاضیان جدید که تاکنون در سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند، آغاز می‌شود.
جزییات عرضه خودرو های وارداتی

کیان آنلاینفارس نوشت: مهدی تقدسی گفت: با توجه به ظرفیت مازاد خودرو‌های وارداتی به زودی عرضه این خودرو‌ها به متقاضیان جدید که تاکنون در سامانه خودرو‌های وارداتی به آدرس www.saleauto.ir ثبت‌نام نکرده‌اند، آغاز می‌شود.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی با بیان اینکه بعد از ثبت‌نام و پایش اطلاعات ثبت‌نام‌کنندگان در سامانه عرضه یکپارچه خودرو‌های وارداتی، ۳۳ هزار نفر در نوبت تحویل خودرو‌های وارداتی قرار گرفتند، گفت: از ابتدای امسال تاکنون چند بار عرضه در سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی انجام شده است و تعدادی از این ۳۳ هزار نفر که در نوبت تحویل خودرو قرار داشتند، نسبت به انتخاب خودرو و واریز وجه اقدام کرده‌اند.

وی افزود:، اما با وجود چند بار عرضه، تعدادی از خودرو‌های وارداتی بدون تقاضا مانده و مشتری نداشته‌اند.

تقدسی بیان داشت: بنابراین مقرر شد تا شرایطی فراهم شود که طی دو هفته آینده این ظرفیت مازاد به متقاضیان جدید عرضه شود.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی افزود: درواقع متقاضیانی که قبلاً در سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی ثبت‌نام نکرده‌اند، اما متقاضی خرید خودروی وارداتی هستند، می‌توانند با آغاز عرضه جدید در سامانه نسبت به انتخاب خودرو و واریز وجه اقدام کنند.

تقدسی گفت: بنابراین دیگر نیازی نیست که متقاضی خرید خودروی وارداتی مانند نوبت اول ثبت‌نام که در اسفندماه سال گذشته بود، مبلغی را نزد بانک بلوکه کند، بلکه با توجه به ظرفیت مازاد، خودرو‌های مازاد در سامانه بارگذاری می‌شوند و متقاضیان خرید این خودرو با مراجعه به سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی می‌توانند خودروی موردنظر خود را انتخاب و نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

وی افزود: پس از طی مراحل لازم، خودرو به مشتری تحویل می‌شود.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی اضافه کرد: البته در این مرحله از عرضه متقاضیانی که قبلاً در سامانه ثبت نام کرده بودند و در نوبت تحویل خودرو قرار داشته، اما تاکنون اقدامی برای انتخاب خودرو و واریز وجه نکرده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند نسبت به خرید خودرو اقدام کنند.

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزاری کاریزما
کارگزاری بورس کاریزما - فقط چند ثانیه تا معامله
محل تبلیغات شما