ریزش سنگین قیمت خودرو در بازار/ این خودرو ۵۰ میلیون تومان ارزان شد

وام دویست میلیون تومانی پس از ثبت نام
وام 200 میلیونی در بدو ورود و سود روزشمار 22 درصد
همزمان با آغاز مرحله چهارم فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه فروش خودرو، قیمت خودروهای خارجی نیز در بازار ایران ارزان شد.
قیمت خودرو 16 آبان 1402

کیان آنلاین_ خبرآنلاین نوشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که در بازار خودرو ام وی ام X22 دنده ای اسپرت لاکچری مدل ۱۴۰۲ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی، با قیمت ۷۲۰ میلیون تومان رسیده است.

ام وی ام X22 PRO دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش ۵ میلیون تومانی، به قیمت ۸۱۵ میلیون تومان رسیده است.

اما ب ام و X1۲۵ مدل ۲۰۱۷ در بازار ۵۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشت و قیمت آن به ۸ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان رسید. ب ام و سری 5 سدان 530i مدل ۲۰۱۸ در بازار ۵۰ میلیون تومان کاهش قیمت پیدا کرده و به قیمت ۱۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است.

در این میان، بنز کلاس E E200 مدل 2018 در بازار ۵۰ میلیون تومان افت قیمت داشته و به قیمت ۱۳ میلیارد تومان فروخته می‌شود. پورشه ماکان مدل ۲۰۱۸ هم ۱۸ میلیارد تومان قیمت دارد.


بیشتر بخوانید: فوری/ تولید ۱۰ مدل خودرو متوقف شد


بنا به این گزارش، قیمت تویوتا C-HR در بازار خودرو ۵۰ میلیون تومان ارزان شد و به ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسید. همچنین لکسوس NX۳۰۰ افت ۵۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرد و در بازار خودرو ۸ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

در همین حال، رنو کولیوس در بازار خودرو افت ۵۰ میلیونی داشت. رنو تالیسمان نیز به ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسید که افت قیمت ۵۰ میلیونی داشت.

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزاری کاریزما
کارگزاری بورس کاریزما - فقط چند ثانیه تا معامله
محل تبلیغات شما