پیراهن پرسپولیس گران‌ترین لباس ایران!+ عکس

کارگزاری کاریزما
اعتبار یک میلیارد تومانی در بدو ورود و سود روزشمار 22 درصد
باشگاه پرسپولیس این فصل با تولیدی مجید برای تامین پیراهن پرسپولیس به توافق رسیده و با قیمت سه میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.
پیراهن پرسپولیس
 پیراهن فصل جدید پرسپولیس با قیمت سه میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.

در حالی که ظهر امروز این کمپانی از لباس دوم قرمزها نیز رونمایی کرد، حالا کیت تازه پرسپولیس از سوی مجید به فروش گذاشته شده و در حالی که هواداران این تیم امیدوار بودند عرضه لباس با کیفیت متفاوت و ارقام مختلف صورت بگیرد اما این اتفاق رخ نداده است.

پیراهن پرسپولیس گران‌ترین لباس ایران!+ عکس
پیراهن پرسپولیس

تولیدی مجید لباس اصلی و ذخیره را با قیمت 3 میلیون تومان به فروش گذاشته تا پیراهن سرخپوشان گران‌ترین لباس این فصل فوتبال باشگاهی ایران لقب بگیرد.

همچنین پیراهن تکی با قیمت 2.4 میلیون تومان در اختیار هواداران پرسپولیس قرار داده شده و آنها امکان انتخاب بین اسپانسردار و ساده را دارند.

نکته جالب اینکه ست گرمکن این فصل پرسپولیس هم با رقم سه میلیون و پانصد هزار تومان فروخته می‌شود که برای تولید یک لباس ایرانی عدد عجیب و غریبی محسوب می‌شود.

ست لباس تمرینی 1.450 میلیون تومان، ست رکابی 1.250 میلیون تومان و تی شرت تمرینی 860 هزار تومان فروخته می‌شود. به عبارتی هواداران پرسپولیس برای خرید یک دست لباس اورجینال پرسپولیس باید چیزی حدود ده میلیون تومان هزینه کنند.

این در حالی است که طرفداران پرسپولیس امیدوار بودند با عرضه کیت جدید تیم در چند کیفیت متفاوت، هواداران با خرید لباس اورجینال به باشگاه نیز سود برسانند اما به نظر می‌رسد با این اعداد و ارقام دوباره لباس ورزشی فروش‌های تقلبی در سطح شهر سود بیشتری از باشگاه و شرکت تولیدی خواهند کرد.

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزاری کاریزما
کارگزاری بورس کاریزما - فقط چند ثانیه تا معامله
محل تبلیغات شما