دلار ۲ هزار تومان ارزان شد

بنر خرید طلا
خرید طلا و سکه بدون کارمزد و مالیات / فقط ثبت نام کن تا با شما تماس بگیریم
ریزش صبح امروز قیمت دلار، متاثر از پیروزی مسعود پزشکیان، نامزد میانه‌رو چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بودکه به این ترتیب، پیش‌بینی کارشناسان اقتصادی را محقق کرد.
ارزپاشی دولت سیزدهم

کیان آنلاین – تجارت نیوز در گزارشی نوشت: قیمت دلار در شروع به کار بازار‌ها در روز شنبه با کاهش نزدیک به دو هزار تومانی در کریدور پنجم بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش اسکناس، دلار در نیمه کانال پایانی کریدور پنجم در حال معامله است و روند عرضه و تقاضا در تعادل قرار دارد.

در معاملات بازار ارز امروز شنبه ۱۶ تیر، کاهش ۶۰۰ تومانی قیمت درهم از افت قیمت دلار حمایت کرد و سایر ارز‌های مهم نیز در روند نزولی بازگشایی شدند. برخی معامله‌گران معتقدند دلار تا هزار تومان دیگر امکان افت دارد و فشار تقاضا مانع کاهش بیشتر قیمت این اسکناس می‌شود.

تتر ۵۹ هزار تومانی شد

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۴۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز پنجشنبه کاهش ۶۰۰ تومانی دارد. قیمت تتر امروز کاهش هزار و ۵۰۰ تومانی داشت و روی رقم ۵۹ هزار و ۹۰۰ هزار تومانی ایستاد.

پوند انگلیس با کاهش هزار تومانی روی قیمت ۷۶ هزار و ۲۱۰ تومانی معامله شد و یورو نیز با کاهش هزار و ۶۰۰ تومانی روی رقم ۶۴ هزار و ۵۸۰ تومانی ایستاد.

گفتنی است اسکناس دلار روز سه شنبه با رقم ۴۶ هزار و ۲۷۳ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۳ هزار و ۲۰۶ تومانی عرضه شد و بیش از ۱۰۰ تومان گران شد

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرمایه گذاری با سود 40% تضمین شده
محل تبلیغات شما