نشست ستاد انتخابات گیلان با روسای ستاد تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری

بنر خرید طلا
خرید طلا و سکه بدون کارمزد و مالیات / فقط ثبت نام کن تا با شما تماس بگیریم
محمد جلایی رئیس ستاد انتخابات استان گیلان در این جلسه گفت: اصل مدیریت اجرایی در انتخابات را با رعایت بی طرفی پیگیری می کنیم.
هزینه انتخابات

به گزارش کیان آنلاین ، با دعوت از روسای ستاد تبلیغات انتخابات نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به ستاد انتخابات استان، با حضور رئیس ستاد انتخابات، رئیس هیات نظارت بر انتخابات و دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات در استان گیلان نشست هم اندیشی برگزار شد.

محمد جلایی رئیس ستاد انتخابات استان در این جلسه گفت: اصل مدیریت اجرایی در انتخابات را با رعایت بی طرفی پیگیری می کنیم و با گرامیداشت شهدای خدمت در تلاش هستیم با همکاری اعضای محترم نظارت بر انتخابات و عوامل حفاظتی و انتظامی شعب اخذ رای در تعامل و همکاری با روسای ستاد نامزدها برابر قانون تبلیغات انتخابات را مدیریت و راهبرد سلامت و افزایش مشارکت و امنیت در انتخابات را محقق نمائیم.

احمد قنبریان رئیس هیات نظارت بر انتخابات گیلان نیز در این جلسه گفت: ملاک انتخابات قانون است و بر اساس آسیب شناسی گذشته توصیه می کنیم همه ارکان ستاد نامزدها مطالعه ویژه نسبت به قانون و دستورالعمل داشته باشند.

برای نامزدها حقوقی تعیین شده از جمله معرفی نماینده قانونی نامزدها در شعب اخذ رای پیش بینی شده است و انتظار داریم در امر آموزش هم ستادها کمک کنند تا طرفداران نامزدها از موضوعات قانونی مطلع باشند، چراکه حق نامزدها بیشتر رعایت می شود مثل درج کد نامزدها در برگ تعرفه.

جواد شفیعی ثابت دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات استان گیلان هم با تشریح قوانین برای روسای محترم ستاد ها گفت؛ شرح دقیق نحوه قرائت حالت های مختلف نگارشی آراء توسط رای دهندگان مکتوب ابلاغ شده است و ضوابط مجاز و غیر مجاز تبلیغات و نحوه دریافت مجوز نشست های نامزدها و هواداران آنها اعلام میگردد و انتظار داریم در تعامل خوبی که تاکنون روسای ستادها داشته اند ادامه پیدا کند و مقرر گردید نماینده نامزدها شب تجمیع آراء شعب در ۱۷ فرمانداری حاضر بر روند کار باشند.

در این جلسه رئیس ستاد انتخابات آقایان پزشکیان، جلیلی، زاکانی، قاضی زاده هاشمی و قالیباف حضور یافته و نقطه نظرات خود را بیان فرمودند.

مقرر گردید به منظور رعایت اطلاع رسانی شفاف و دقیق از فرایند های اجرایی و نظارتی در انتخابات این نشست های هماهنگی در سطح شهرستان ها نیز برگزار و اطلاع رسانی شود.

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرمایه گذاری با سود 40% تضمین شده
محل تبلیغات شما