پیش‌بینی انبوه سازان از قیمت مسکن تا پایان شهریور

بنر خرید طلا
خرید طلا و سکه بدون کارمزد و مالیات / فقط ثبت نام کن تا با شما تماس بگیریم
عضو کانون سراسری انبوه سازان مسکن، گفت: به نظر می‌رسد که شرایط بازار مسکن روز به روز یک مقدار از حالت سخت فروردین‌ماه در حوزه خرید و فروش خارج می‌شود.
پیش‌ بینی انبوه سازان از قیمت مسکن

 کیان آنلاین – خبر آنلاین در گزارشی نوشت: فرشید پورحاجت، اظهار داشت: من اعتقاد دارم افزایش قیمت در حوزه مسکن کماکان دور از ذهن نیست و به نظر می‌رسد تورم کماکان بازیگر حوزه صنعت ساختمان کشور خواهد بود.

وی با پیش‌بینی وضعیت بازار مسکن در سه ماهه دوم سال، گفت: همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، در خردادماه یک مقداری تحرکات در بازار مسکن بیشتر شد و به نوعی می‌توان گفت تعداد معاملات براساس آنچه که به نظر می‌آید و رصد می‌شود، دارد شکل و شمایل بهتری را به خود می‌گیرد.

وی می‌افزاید: این در حالی است که ما یک فروردین تاریخی در حوزه مسکن داشتیم و آنچه که در بازار مسکن رخ داده، من فکر می‌کنم هیچ‌وقت چنین شرایطی را در سال‌های گذشته رصد نکردیم.


بیشتر بخوانید:

قسط وام ۷۰۰ میلیونی مسکن چقدر است؟


عضو کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن، تصریح می‌کند: به نظر می‌رسد که شرایط بازار مسکن روز به روز یک مقدار از حالت سخت فروردین‌ماه در حوزه خرید و فروش خارج می‌شود.

پورحاجت با اشاره به وضعیت تولید مسکن، می‌گوید: در این حوزه اتفاق آن‌چنانی رخ نداده و کمااین‌که خیلی از سازندگان مسکن دیگر انگیزه سرمایه‌گذاری را در حوزه تولید مسکن از دست داده‌اند.

عضو کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن در ادامه درباره قیمت مسکن در نیمه دوم سال متذکر می‌شود: من قبلا گفته‌ام و باز هم تکرار می‌کنم که تورم در حوزه مسکن همچنان وجود دارد.

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرمایه گذاری با سود 40% تضمین شده
محل تبلیغات شما