قیمت جدید رانا پلاس پانوراما چند؟ + جدول

امروز (یکشنبه- 28 آبان) قیمت رانا پلاس پانوراما در بازار آزاد تهران، مشخص شد.
قیمت رانا پلاس 28 آبان 1402

کیان آنلاین – باما در گزارشی نوشت: آخرین قیمت انواع خودرو رانا برای امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۲ به شرح زیر است.

قیمت رانا پلاس صفر مدل ۱۴۰۲ در بازار با کاهش ۳ میلیونی به ۴۹۰ میلیون تومان رسید. رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم در بازار ۴۷۵ میلیون تومان قیمت دارد که در روز گذشته ۳ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت ماشین رانا پلاس پانوراما مدل ۱۴۰۲، ۵۴۵ میلیون تومان قیمت دارد این مدل هم افت قیمت ۳ میلیونی داشت. قیمت رانا پلاس پانوراما صفر مدل ۱۴۰۱ هم به ۵۳۵ میلیون تومان رسید.

قیمت رانا پلاس در کارخانه

بر اساس قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو در آبان ماه رانا پلاس ارتقا یافته ۴۳۴ میلیون تومان است قیمت رانا پلاس هم در نمایندگی ۳۲۲ میلیون تومان است و ایران خودرو مبلغ فروش رانا پلاس پانوراما را ۳۴۳ میلیون تومان مشخص کرده است.

معرفی خودروی رانا

رانا نسل جدید سواری‌های ایران خودرو است که نسخه ارزان قیمت پژو ۲۰۶ اس دی است این محصول به عنوان سومین خودروی ملی در سال ۱۳۸۸ معرفی شد نسل‌های اول این خودرو با نام رانا LX و رانا EL بودند، اما پس از آن ایران خودرو این سدان را با نام رانا پلاس و رانا پلاس پانوراما وارد بازار کرد.

رانا پلاس گیربکس ۵ دنده‌ای تولید می‌شود، اما رانا پلاس پانوراما گیربکس ۶ دنده‌ای دارد شتاب رانا برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر ۱۲ ثانیه است و مصرف سوخت آن برای هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش ۶.۶ لیتر است. رانا یک سدان خانوادگی است که جزو ارزان‌ترین محصولات ایران خودرو به شمار می‌رود.

شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع رانا پلاس در بازار آزاد تهران، مشاهده کنید:

قیمت جدید رانا پلاس پانوراما در بازار اعلام شد + جدول

 

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزاری کاریزما
کارگزاری بورس کاریزما - فقط چند ثانیه تا معامله
محل تبلیغات شما