سورپرایز بیرانوند برای هواداران پرسپولیس

بنر خرید طلا
خرید طلا و سکه بدون کارمزد و مالیات / فقط ثبت نام کن تا با شما تماس بگیریم
به احتمال زیاد و بر خلاف پیش‌بینی‌ها، سوپرایز جدید علیرضا بیرانوند برای هواداران از هفته اول لیگ با همراهی پرسپولیس رقم می خورد.
فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس
به احتمال زیاد و بر خلاف پیش‌بینی‌ها، سورپرایز بیرانوند برای هواداران پرسپولیس از هفته اول لیگ با همراهی پرسپولیس رقم می خورد.

به گزارش کیان آنلاین:  علیرضا بیرانوند از فینال تورنمنت کافا که 30 خرداد برگزار شد، خاطره خوبی ندارد.

در دقیقه 5 آن بازی، علی بیرو که برای دفع توپ ارسالی از دروازه‌اش خارج شده بود برخورد شدیدی با سعید عزت‌اللهی داشت و از ناحیه فک شدیدا مصدوم شد.

او در بازگشت به ایران و در روز 3 تیر زیر تیغ جراحی رفت و همان روز مصطفی سلیمانی وکیل او در گفت و گو با دوربین فوتبالی مدعی شد که بیرانوند، حداقل یکماهی دور از تمرین و مستطیل سبز خواهد بود اما چیزی که در عمل شاهد آن بودیم با حرف‌های سلیمانی متفاوت بود.

 12 روز بعد از عمل، بیرانوند که قرارداد تازه‌ای با پرسپولیس بسته بود راهی ورزشگاه کاظمی شد تا تمریناتش را شروع کند! در واقع زمان لازم برای بازگشت بیرانوند حتی از نصف زمانی که وکیلش اعلام کرده بود هم کمتر شد. او البته 11 روز متوالی به صورت انفرادی و تحت نظر پزشکان تمرین کرد اما از روز 23 تیر به تمرینات گروهی اضافه شد تا هم انگیزه‌اش را نشان بدهد هم ثابت کند باز هم می‌تواند هواداران تیمش را غافلگیر کند.

 او دیروز در نیمه اول بازی تدارکاتی پرسپولیس و استقلال خوزستان هم در دروازه پرسپولیس ایستاد تا یحیی گل‌محمدی و هواداران تیمش را امیدوار کند که مشکلی برای همراهی تیمش از هفته اول ندارد.

البته شاید کادر فنی پرسپولیس برای اطمینان بیشتر از سلامتی بیرو، در هفته‌های اول به او استراحت بدهند و از دروازه‌بان دوم که البته هنوز مشخص نشده چه کسی است، استفاده کنند!/ فرارو

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرمایه گذاری با سود 40% تضمین شده
محل تبلیغات شما