پرسپولیس با کریم باقری تمدید نمی‌کند

مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرد که قرارداد کریم باقری تمام شده و سیدجلال حسینی جای این مربی را در کادرفنی پرسپولیس پر می‌کند.
عدم تمدید پرسپولیس با کریم باقری

به گزارش کیان آنلاین، کریم باقری یکی از کسانی است که از قراردادش با باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده و طی روزهای گذشته این باشگاه هیچ تماسی با کریم باقری برای تمدید قراردادش برای فصل آینده نگرفته بود.

بعد از گذشت چندین روز از شروع فصل نقل‌ و انتقالات، اکنون رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس درباره ماندن یا جدایی کریم باقری از پرسپولیس گفت: آقای باقری اصلا قرارداد ندارد.نظر این بود که با توجه به اینکه تا پارسال سیدجلال حسینی به علت نداشتن مدرک مربیگری نمنی‌توانست روی نیمکت تیم بنشیند، از جلال حسینی روی نیمکت استفاده کنیم و از کریم باقری در جای دیگری استفاده کنیم. اگر قرار باشد از همه کاپیتان‌ها روی نیمکت تیم استفاده کنیم، باید دو کاپیتان جدید را هم این فصل استفاده کنیم.

وی در واکنش به اینکه کریم باقری در دوران حضور در پرسپولیس باعث موفقیت این تیم شد و به پرسپولیس نظرم داد گفت: ادامه داد: زحمات دیگران را زیر سوال نبرید.

باقری از زمان حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس به کادرفنی این مربی ملحق شد و طی سال‌های اخیر با برانکو، کالدرون و یحیی گل‌محمدی همکاری کرده بود اما از فصل جدید او را روی نیمکت پرسپولیس نمی‌بینیم.

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزاری کاریزما
کارگزاری بورس کاریزما - فقط چند ثانیه تا معامله
محل تبلیغات شما