بازگشت حاشیه به استقلال/ اختلاف نکونام و کریمی بالا گرفت؟

جواد نکونام، سرمربی استقلال که به تازگی کار رسمی خود را در این تیم آغاز کرده است، دچار حواشی و جنجال جدیدی شده است.
واکنش نکونام به اعتصاب بازیکنان

به گزارش کیان آنلاین ، جواد نکونام، سرمربی استقلال که به تازگی کار رسمی خود را در این تیم آغاز کرده است، دچار حواشی و جنجال جدیدی شده است. برنامه جدید و ماموریت ویژه جواد نکونام در استقلال پس از اتفاقات جنجالی اخیر اعلام شد. جواد نکونام، سرمربی استقلال نگاهی جدی به کار در استقلال و رفع مشکلات و حواشی این تیم دارد و این مساله می‌تواند باعث دلگرمی هوادارانی باشد که با وجود تمام معضلات و حواشی، همچنان با جدیت برنامه‌ها و اخبار تیم را دنبال می‌کنند و از تشویق و هواداری تیم محبوب خود دست برنمی‌دارند. جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال استقلال برنامه‌های فشرده‌ای را برای تیم بستن دنبال می‌کند.

پس از کتک خوردن چند هوادار در تمرین روز پنجشنبه استقلال، جواد نکونام پیگیر دیدار با این افراد شده است. جواد نکونام پس از اینکه تصاویر و فیلم‌های مربوط به این اتفاق تأسف‌برانگیز را دید به اطرافیان خود مأموریت داد تا این تماشاگران را پیدا کنند.

جواد نکونام سرمربی استقلال

تمرینات فصل جدید تیم فوتبال استقلال با اینکه هنوز وضعیت تعدادی از بازیکنان مشخص نیست و تیم شکل کاملی به خودش نگرفته، در کمپ حجازی آغاز شد که نشان می‌دهد جواد نکونام علاقه‌ای به از دست رفتن زمان ندارد.

جواد نکونام، سرمربی جدید آبی‌ها که در هفته گذشته از صبح تا پایان شب و به صورت تمام وقت در کمپ حجازی حاضر شد و به رتق و فتق امور و همچنین مذاکره با بازیکنان مدنظر پرداخت، نگاهی جدی به کار در استقلال دارد. این مساله می‌تواند باعث دلگرمی هواداران باشد که علیرغم تمام معضلات و حواشی، تیم در مسیر خوبی حرکت می‌کند.اولین تمرین تیم فوتبال استقلال با حضور جواد نکونام در حالی برگزار شد که حواشی زیادی وجود داشت و هواداران علیه مدیریت شعار دادند.

* آنچه در بدو ورود به کمپ دیده می‌شد، بنرهایی در حمایت از حجت کریمی، جواد نکونام و علی امیری دیده می‌شد که روی یکی از بنرها از سرپرست باشگاه استقلال به عنوان دلسوز و جان‌نثار نام برده شده بود. یکی از هواداران استقلال به نشانه اعتراض به این کار، بنر کریمی و امیری را پاره کرد.

نکونام در پی دیدار با هوادارانی که در تمرین استقلال کتک خوردند

پس از کتک خوردن چند هوادار در تمرین روز پنجشنبه استقلال، جواد نکونام پیگیر دیدار با این افراد شده است.

تمرین روز پنجشنبه استقلال تحت تأثیر حضور برخی اراذل و اوباش قرار گرفت و این افراد با حضور روی سکو‌های کمپ مرحوم ناصر حجازی برخی تماشاگران را کتک زدند.

جواد نکونام پس از اینکه تصاویر و فیلم‌های مربوط به این اتفاق تأسف‌برانگیز را دید به اطرافیان خود مأموریت داد تا این تماشاگران را پیدا کنند.

سرمربی استقلال قصد دارد این افراد را به تمرین استقلال دعوت و از آن‌ها دلجویی کند.

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال تهران با مدیریت این باشگاه به مشکل بر خورده است.

در حالی که نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال تهران زیر نظر جواد نکونام و دستیاران او برگزار شد؛ این تمرین با حواشی زیادی مواجه شد.

حضور افراد اراذل و اوباش معروف تهران و دیدار با حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال و حمایت از او در برابر شعارهای انتقادی هواداران باعث شد تا حراست وزارت ورزش و جوانان نیز به استقلالی ها بابت این موضوع هشدار دهد.

برخی اخبار غیررسمی حاکی از آن است که نکونام و حجت کریمی با هم به مشکل خورده اند. البته باید دید در روزهای آینده چه اتفاق هایی خواهد افتاد.

هانی کرده اوباش و محکوم سابقه‌دار در سکوهای کمپ مرحوم ناصر حجازی، هواداران باشگاه استقلال را به باد کتک گرفت!

لزوم ورود حراست وزارت ورزش و نهادهای نظارتی به این اتفاق تلخ و برخورد جدی با مسئولانی که اجازه حضور چنین فردی را در کمپ حجازی دادند./ فارس

مطالبی برای مطالعه بیشتر در همین زمینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزاری کاریزما
کارگزاری بورس کاریزما - فقط چند ثانیه تا معامله
محل تبلیغات شما